Beautiful East News

baner na strone pzw2

Polska Organizacja Turystyczna rozpoczęła przyjmowanie deklaracji udziału partnerów branżowych w trzeciej edycji ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”.

Popularyzującej i zachęcającej Polaków do korzystania z usług turystycznych poza tradycyjnym letnim sezonem wakacyjnym i feriami zimowymi. Najbliższy promocyjny weekend 6-8 października.

 

Zapraszamy hotelarzy, restauratorów, gestorów atrakcji turystycznych, organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego. Aktywnie włączcie się w kampanię przekonywującą Polaków do spędzania wolnegio czasu, szczególnie poza sezonem, w polskich regionach, poznając bogate dziedzictwo przyrodnicze, kulturowe i historyczne naszego kraju.

 

Promujmy wspólnie oferty turystyczne, które nie tracą na atrakcyjności niezależnie od pory roku. Polska zobacz więcej – to tworzony przez nas wspólnie ogólnopolski pakiet ofert dla turystów. W sezonie i poza sezonem. Czekamy na Państwa deklaracje. Przyłączcie się do kampanii przygotowanej i koordynowanej przez Polską Organizację Turystyczną w współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.


INSTRUKCJA POSTĘPOWANIA KROK PO KROKU

 

1. Zapoznanie się z regulaminem dostępnym na stronie http://www.polskazobaczwiecej.pl

2. Wypełnienie formularza dostępnego na stronie http://www.polskazobaczwiecej.pl, jest na to czas od 10 lipca do 28 sierpnia.

3. E-mail z informacją o wyniku weryfikacji zgłoszenia  otrzymają Państwo do 6 września

4. Po pozytywnym wyniku weryfikacji należy zamieść ofertę promocyjną w widocznym miejscu na swojej stronie internetowej. Jest na to czas do 12 września.

5. 18 września rozpoczyna się sprzedaż. Klienci rezerwują noclegi, zamawiają bilety, kupują usługi.

 

W razie wątpliwości prosimy o kontakt poprzez skorzystanie z wygodnego Formularza kontaktowego.