VII OGÓLNOPOLSKI SPŁYW KAJAKOWY „SZLAKIEM RZEKI WISŁOK”
20.04 - 22.04

Fundacja Kajakowa Tołhaj – GDK oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku zapraszają do udziału w „VII Ogólnopolskim Spływie Kajakowym Szlakiem Rzeki Wisłok” w dniach 20 – 22 kwietnia 2018 r.

Ogólnopolski Spływ Kajakowy Szlakiem Rzeki Wisłok, to VII edycja największej imprezy kajakowej w Dolinie Wisłoka. W dniach 20-22 kwietnia 2018 r. kajakarze z całej Polski pokonają 43 kilometrową trasę podzieloną na dwa etapy. Odcinek pierwszy prowadził będzie z Krosna do Frysztaka - 32 km. W trakcie pierwszego etapu na uczestników czekać będzie niespodzianka - po pokonaniu 21 km w miejscowości Wojkówka (gm. Wojaszówka) przewidziana jest degustacja potraw regionalnych. Z kolei etap drugi będzie wiódł z Frysztaka do Markuszowej (gm. Wiśniowa) - 11 km.  Przewiduje się udział ponad 250 miłośników kajakarstwa. Wiosenny stan wody pozwoli cieszyć się z uprawiania turystyki kajakowej oraz poczuć survivalową adrenalinę. Wszystko w otoczeniu Czarnorzecko- Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego z górującym "Rezerwatem Herby" Pogórza Strzyżowskiego i Dynowskiego tworzącego przełom Wisłoka zwany Bramę Frysztacką.

Informacje na temat zapisów, program imprezy oraz szczegółowy regulamin można znaleźć na stronach www.tolhajgdk.pl oraz www.gosir.frysztak.pl