Piękny wschód Turystyka Aktywna

konik 

Hop, hop, hop, na rowery, do miasteczka. Tu można robić mnóstwo rzeczy, zapraszam!

Turyści poszukujący wrażeń i możliwości aktywnego spędzenia czasu wolnego z pewnością znajdą na Pięknym Wschodzie coś ciekawego dla siebie. Zarówno młodzi i bardzo młodzi poszukiwacze przygód, jak i ci nieco starsi nie będą się nudzić. Województwa Polski wschodniej obfitują w unikalne krajobrazy, które mogą stanowić scenerię dla krótkich i długich aktywnych eskapad. Piękny wschód do woda i lasy, ale także pagórki i góry i niesamowite tereny dostępne cały rok dla wszelakich form aktywności na różnym poziomie zaawansowania. Biegasz, jeździsz, pływasz, skaczesz, lubisz oglądać świat z góry, masz sprzęt czy nie ruszaj na Wschód.

Cały szlak, który łączy pięć województw Polski Wschodniej, liczy 2 tys. km długości.

Więcej...

Jest to trasa długa (105 km), zróżnicowana pod względem trudności, prowadząca na przemian po trudno przejezdnych ścieżkami blisko brzegów jeziora, a następnie po wygodnych drogach asfaltowych.

Więcej...
Warmia i Mazury
(0 głosy)

To nieskazitelna natura – jeziora, lasy, krajobrazy – a także bogata historia.

Więcej...
Skoki bungee
(0 głosy)

Organizatorzy imprez plenerowych, szkoleń firmowych i pikników poszukują atrakcji, które dostarczają szczególnych emocji.

Więcej...
Nurkowanie na Mazurach
(0 głosy)

Miłośników sportów wodnych zapewne zaskoczy wiadomość, że nurkować można też na Mazurach.

Więcej...
Narty na Mazurach
(0 głosy)

Mazury kojarzą nam się z regionem, gdzie latem można pożeglować, poleżeć na słonecznej i piaszczystej plaży i poleniuchować.

Więcej...

Folwark Łękuk, Ośrodek Aktywnej Działalności, leży na Dzikich Mazurach – niedaleko Giżycka, w otulinie Puszczy Boreckiej, z dala od tłumów.

Więcej...

Jesteś wodniakiem i chcesz rozkoszować się urokliwymi krajobrazami? Kraina Wielkich Jezior Mazurskich zaprasza.

Więcej...
Podlaskie
(0 głosy)

Znakomite logo – żubr ułożony z kolorowych kwadratów – świetnie oddaje specyfikę regionu. To potęga różnorodności.

Więcej...
Green Velo na Podlasiu
(0 głosy)

W województwie podlaskim szlak Green Velo biegnie przez cztery Rowerowe Królestwa: Suwalszczyzna i Puszcza Augustowska (141 km), Dolina Biebrzy i Narwi (131 km), Puszcza Białowieska i Puszcza Knyszyńska (178 km) oraz Dolina Bugu (158 km – część trasy znajduje się również na północnej Lubelszczyźnie).

Więcej...

Strona 1 z 19