Piękny wschód Lubelskie

konik 

Hop, hop, hop, na rowery, do miasteczka. Tu można robić mnóstwo rzeczy, zapraszam!

Zwiedź Lubelskie w świecie wirtualnym. Już teraz istnieje możliwość zwiedzenia m.in. Zamościa i Lublina nie ruszając się z domu. Chodzi o przedsięwzięcie zrealizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Lubelskie już rozdysponowało ponad 90 procent z 1,193 mld euro. Udało się sfinansować 1 440 różnych inwestycji.

Na stronie www.rpo.lubelskie.pl/wirtualnyspacer/ możemy zwiedzić np. Piwnicę pod Fortuną, Zamek Lubelski, Ratusz w Zamościu oraz wioskę Gotów.

 

Po odwiedzeniu obiektów i miejsc w świecie wirtualnym, zachęcamy do ich podziwiania w świecie realnym.

Więcej...
szlak
szlak

Wyprawa po skarb w Żydowskim Jarze przeniesie Cię miliony lat wstecz, gdy na terenie obecnego Bałtowa szumiało jurajskie morze, a po pobliskim lądzie przechadzały się dinozaury. Kilka z nich zostawiło na piaszczystej plaży ślady, które przetrwały do naszych czasów.

Więcej...

SPŁYWY GRUPOWE: Aby umówić spływ grupowy (Zakłady Pracy, Szkoły i inne Organizacje) wystarczy zadzwonić określić na jakiej rzece ma odbyć się spływ, podać liczbę uczestników, termin oraz czas jaki grupa chciałaby zarezerwować. Po przyjeździe na miejsce zostanie odczytany regulamin, przeprowadzony kurs kajakowania i zostaną wytłumaczone zasady bezpiecznego zachowania na wodzie. Doradztwo przy doborze odpowiedniego sprzetu.

Więcej...
Szlak Szumów
(4 głosy)

Najpiękniejszy szlak Roztocza Środkowego.

Więcej...
Powiśle
(0 głosy)

Piasek pod kołami, las pełen grzybów i sady kwitnące wiosną to główne atrakcje szlaku rowerowego.

Więcej...

Drewniany wiatrak na skarpie wiślanej, urokliwe krajobrazy oraz liczne zabytki w małych miejscowościach czekają na turystów szukających ciszy i spokoju.

Więcej...

Strome zbocza doliny, meandry, liczne wyspy wiślane i rozległe łęgi tworzą niepowtarzalne pejzaże.

Więcej...

Aleja wierzbowa, las, przeprawa promowa i senne miasteczko z licznymi zabytkami.

Więcej...

Malownicze krajobrazy, pałac ukryty w parku i legenda o wskrzeszeniu rycerza Piotra Strzemieńczyka to główne atrakcje, które czekają na rowerzystów.

Więcej...

Zapomniane stacyjki kolejki wąskotorowej, pierogi z bobem i mozaika pól, lasów i łąk zapewni rowerzystom moc wrażeń na trasie wyprawy.

Więcej...

Strona 1 z 5