Piękny wschód Turystyka Wypoczynkowa

konik 

Wybierz coś, wskakuj w bryczkę i przyjeżdżaj!

Odwiedzający województwa Pięknego Wschodu podkreślają, że nigdzie nie wypoczywa się tak dobrze jak tu. Piękno krajobrazów, nieskażona przyroda, unikalna atmosfera sprawiają, że nawet krótki pobyt pozwala na zdobycie pozytywnej energii na długo. Wspaniali gościnni mieszkańcy, wyśmienita kuchnia zapewniają swobodę i wrażenia. Bogactwo ofert, zarówno tych tanich, jak i luksusowych zadowoli każdy gust. Nieważne więc ile masz lat, jedziesz z rodziną, sam, czy w gronie przyjaciół ruszaj odpocząć na Wschód i odkryj jak to blisko.

Wellness & SPA " W Krainie Alicji" magiczne miejsce, w którym odnajdziesz świat ciszy, wytchnienia i snu. Każdego z Gości, który przekroczy nasze progi czeka niezapomniany pobyt w krainie marzeń.

Więcej...

Obiektem Wodnego Centrum Rekreacyjno – Sportowego "Aquasfera" zarządza  Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie, którego misją jest zagospodarowanie czasu wolnego mieszkańcom Olsztyna i jego gościom oraz zapewnienia coraz bardziej urozmaiconych form relaksu, wypoczynku i możliwości rywalizacji sportowej w trakcie organizowanych imprez.

Wodne Centrum Rekreacyjno - Sportowe "Aquasfera" to nowoczesny kompleks wodnego wypoczynku oferujący sport, rekreację i odnowę biologiczną.

Więcej...
Hotel Marina Club
(0 głosy)

Miejsce, w którym skandynawski design spotyka się z pięknem natury. Jego wielkim atutem jest położenie na półwyspie jeziora Wulpińskiego. Ten obiekt to więcej niż baza noclegowa, centrum kongresowe czy Marina SPA i 5-gwiazdkowy standard. To idea hotelu bliżej natury, który czerpie ze skarbów warmińskiej ziemi, nie ingerując w jej ekosystem.

Więcej...
GrandHotel Tiffi
(0 głosy)

Pośród malowniczych krajobrazów i naturalnej przyrody Pojezierza Iławskiego powstał GrandHotel Tiffi.

Luksusowy charakter hotelu eksponuje łagodne i kojące otoczenie zieleni, promenady spacerowe i pięknie utrzymany brzeg Jezioraka, najdłuższego jeziora w Polsce.

Więcej...

Luksusowe i relaksujące wnętrza Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie to wprost idealne miejsce, by głęboko wypocząć i nabrać sił. Tutaj znikają stres i zmęczenie, a w zamian pojawiają się: relaks, odprężenie i szczęście. Troskliwa opieka, znakomity serwis i indywidualne traktowanie naszych Gości, uczynią Państwa pobyt udanym i pełnym niezapomnianych doznań.

Więcej...

Obejmuje malowniczo meandrującą rzekę Wieprz z licznymi starorzeczami oraz towarzyszącymi im torfowiskami niskimi i przejściowymi.

Więcej...
Poleski Park Narodowy
(7 głosy)

Prawdziwy skarb Pojezierza Łęczyńsko - Włodawskiego, obszar chroniony w skali światowej.

Więcej...
Hotel SPA Wojciech
(1 Głosuj)

W samym sercu Puszczy Augustowskiej, na cyplu pomiędzy jeziorem Białym, a jeziorem Staw Wojciech usytuowany jest Hotel Wojciech.

Więcej...

Ośrodek położony jest w malowniczej Dolinie Bugu, której największym walorem jest rzeka o naturalnym korycie, wyjątkowe bogactwo fauny i flory oraz oczywiście piękne lasy.

Więcej...

Centrum Wellness Spa jest bezpłatne dla gości hotelowych w ramach pobytu, oferuje 2 strefy – ogólnodostępną i VIP.

Więcej...

Strona 1 z 31