Piękny wschód Turystyka Wypoczynkowa

konik 

Wybierz coś, wskakuj w bryczkę i przyjeżdżaj!

Hotel Marina Club Dodaj do trasy
(0 głosy)
Siła 100, 11-036 Gietrzwałd
Warmia i Mazury
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.hotelmarinaclub.pl
Hotel

Miejsce, w którym skandynawski design spotyka się z pięknem natury. Jego wielkim atutem jest położenie na półwyspie jeziora Wulpińskiego. Ten obiekt to więcej niż baza noclegowa, centrum kongresowe czy Marina SPA i 5-gwiazdkowy standard. To idea hotelu bliżej natury, który czerpie ze skarbów warmińskiej ziemi, nie ingerując w jej ekosystem.

Zapraszamy w niezwykłą podróż do świata SPA w Marina Club.
Marina SPA przeniesie Państwa w świat głębokiego relaksu, płynącego z obcowania z bliskością przyrody. Urokliwy warmińsko-mazurski krajobraz Jeziora Wulpińskiego, pełne zieleni brzegi i szumiące lasy stwarzają doskonałe warunki do kontemplacji i wsłuchania się w siebie.

Do dyspozycji Gości oddanych zostało:

    - 12 komfortowo urządzonych gabinetów SPA,
    - gabinet SPA, dedykowany osobom niepełnosprawnym,
    - Vip Room z jacuzzi i łaźnią parową przystosowaną do wykonywania zabiegów z błota Fango. To wyjątkowe miejsce, w którym istnieje możliwość    spędzenia czasu wspólnie z grupą przyjaciół lub z bliskimi.
    - basen rekreacyjny z przepięknym widokiem na jezioro,
    - baseny mineralne,
    - łaźnie parowe, saunę suchą, saunę Infra Red, słoneczną łąkę – światową nowość w dziedzinie opalania, umożliwiająca uzyskanie naturalnego efektu delikatnej opalenizny oraz relaksującego ciepła.

Zapraszamy do niezwykłego świata głębokiego relaksu i magicznych zapachów, jakie oferują SPA i Mazury w Hotelu 5* Marina Club.