Piękny wschód Lubelskie

konik 

Wybierz coś, wskakuj w bryczkę i przyjeżdżaj!

Wellness & SPA " W Krainie Alicji" magiczne miejsce, w którym odnajdziesz świat ciszy, wytchnienia i snu. Każdego z Gości, który przekroczy nasze progi czeka niezapomniany pobyt w krainie marzeń.

Więcej...

Obejmuje malowniczo meandrującą rzekę Wieprz z licznymi starorzeczami oraz towarzyszącymi im torfowiskami niskimi i przejściowymi.

Więcej...
Poleski Park Narodowy
(7 głosy)

Prawdziwy skarb Pojezierza Łęczyńsko - Włodawskiego, obszar chroniony w skali światowej.

Więcej...

Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy SP ZOZ w Nałęczowie położony jest w strefie A uzdrowiska Nałęczów, w centrum miasta, ale jednocześnie w enklawie ciszy i spokoju, w bezpośrednim sąsiedztwie parku zdrojowego oraz dziewiczej doliny rzeki Bystrej i zalesionych wzgórz, co daje gwarancję spokojnego wypoczynku.

Więcej...
Rezerwat Jata
Rezerwat Jata
Rezerwat Jata
(10 głosy)

Rezerwat Jata pod względem długości istnienia ustępuje tylko Białowieskiemu Parkowi Narodowemu. Został utworzony 21.03.1933 roku z inicjatywy prof. W. Szafera - wybitnego polskiego przyrodnika. Miał wówczas powierzchnię 335 ha i status rezerwatu częściowego.

Więcej...
Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych w Lublinie
Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych w Lublinie

Każdy z prezentowanych tu obiektów przyrodniczych posiada coś wyjątkowego w skali Polski a nawet Europy. Krasnobrodzki Park Krajobrazowy to bory jodłowo – bukowe, niemal takie jak w Roztoczańskim Parku Narodowym, ale bez ograniczeń dla zwiedzających, czyli przepiękne lasy o naturalnym charakterze i najpiękniejsze jodły, jakich niewiele już w Europie.

Więcej...

Centrum Rehabilitacyjne mieści się w miejscowości Łykoszyn, Gminie Telatyn w powiecie Tomaszowskim jest ono nowo powstałym ośrodkiem rehabilitacyjno - turystycznem

Więcej...
Nałęczów
Nałęczów

Historycznie Nałęczów to jedna z najbardziej znanych miejscowości uzdrowiskowych. O jej popularności zdecydowały dogodne warunki klimatyczne oraz odkryte, pod koniec XVIII wieku, na terenie nałęczowskiego parku, źródła wód mineralnych, których walory lecznicze szybko zostały potwierdzone badaniami.

Więcej...

Dwór Nałęczowski Vitaligs SPA mieści się w Nałęczowie - jednym z najstarszych polskich uzdrowisk, w rejonie o wybitnych walorach wypoczynkowych i leczniczych.

Więcej...

Pojezierze Łęczyńsko - Włodawskie jest jedynym w Polsce pojezierzem położonym poza zasięgiem ostatniego zlodowacenia.

Więcej...

Strona 1 z 8