Piękny wschód Podkarpackie

konik 

Wybierz coś, wskakuj w bryczkę i przyjeżdżaj!

Podkarpackie w siodle
(1 Głosuj)

Turystyka konna staje się coraz bardziej popularna na Podkarpaciu.

Więcej...

Województwo podkarpackie leżące przy granicy ze Słowacją i Ukrainą jest jednym z najsłabiej zaludnionych i najgęściej zalesionych obszarów w Polsce.

Więcej...

Na terenie województwa podkarpackiego szlak Green Velo biegnie przez trzy Rowerowe Królestwa: Roztocze (202 km – część trasy znajduje się na Lubelszczyźnie), Pogórze Karpackie (195 km) oraz Ziemia Sandomierska i Dolina Dolnego Sanu (201 km – część trasy znajduje się również w województwie świętokrzyskim).

Więcej...

Część Kotliny Sandomierskiej – okolice Medyni Głogowskiej, Pogwizdowa, Czarnej i Zalesia – była kiedyś ważnym ośrodkiem garncarskim, jednym z największych w Polsce.

Więcej...
Błękitny San
(0 głosy)

Chciałbyś poczuć dreszczyk emocji, pokonując progi skalne, popłynąć w otoczeniu nieskażonej przyrody lub zobaczyć niezwykłe zabytki?

Więcej...

Czy wiesz, jakie miasto na południowym wschodzie Polski słynie z produkcji szkła?

Więcej...

Znudziłeś się chodzeniem po Bieszczadach, ale chciałbyś spędzić wolny czas aktywnie?

Więcej...

Gdy przed muzeum zobaczysz stojaki na rowery, możesz być pewny, że dotarłeś do jednego z 21 obiektów tworzących transgraniczny szlak rowerowy „Beskidzkie Muzea”.

Więcej...
Szlak Ikon Dol. Osławy
Szlak Ikon Dol. Osławy

Dolina Drewniana cerkiew greko-katolicka pw. NMP z 1836r. obecnie kościół rzymsko-katolicki. We wnętrzu ołtarzyk i ikony z XIXw.

Więcej...
Pątniczy szlak im. Jana Pawła II w okolicach Przemyśla
Pątniczy szlak im. Jana Pawła II w okolicach Przemyśla

Szlak utworzony w 1991r. liczy 22 km. Rozpoczyna się w Przemyślu i na odcinku 5 km biegnie trasą szlaku czerwonego, następnie - niebieskiego, aż do miejscowości Kalwaria Pacławska.

Więcej...

Strona 1 z 2