Piękny wschód Podkarpackie

konik 

Wybierz coś, wskakuj w bryczkę i przyjeżdżaj!

Dwór Kombornia Hotel **** & SPA Dodaj do trasy
(2 głosy)
Kombornia 1, 38-420 KorczynaPodkarpackie
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.dworkombornia.pl
Spa & Wellness
spa
spa

SPA Dwór Kombornia jest częścią niepowtarzalnego, luksusowego hotelu typu boutique obejmującego 10 hektarowy zabytkowy zespół dworsko-parkowy, którego historia sięga XVI. To wyjątkowe miejsce, stworzono dla osób ceniących sobie przestrzeń, spokój i prywatność.

W urokliwym otoczeniu karpackich krajobrazów czeka tu na Gości cisza i unikalny klimat wiejskiej rezydencji. W zabytkowych wnętrzach znajdą noclegi w stylowych, komfortowo wyposażonych pokojach oraz wykwintną kuchnię.

Natomiast bogata infrastruktura SPA&Wellness pozwoli umknąć codzienności i cieszyć się stanem błogiego relaksu. Goście pragnący zadbać o kondycję duszy i ciała mogą tu skorzystać z różnorodny pakietów pobytowych, dostosowanych do indywidualny potrzeb, także dietetycznych.

W menu SPA Dwór Kombornia znajdą Państwo ponad 100 różnorodnych zabiegów na ciało, twarz, dłonie, stopy i włosy. Duża część z nich to zabiegi, masaże i rytuały z egzotycznych dla europejczyków obszarów kulturowych: japońskiego, tajskiego, hinduskiego i afrykańskiego. Wizyta w tutejszym SPA to zaproszenie by zostawić za sobą codzienność i udać się w podróż pełną egzotycznych woni, subtelnej muzyki oraz dobroczynnego oddziaływania masaży i rytuałów, w których dotyk ludzkich rąk i ludzka wrażliwość są najważniejsze. Oparte o wiedzę i wielowiekowe doświadczenia kultur orientalnego świata, pozwolą Państwu doświadczyć skutecznych form subtelnego oddziaływania na naturę ludzkiej istoty, tak by zachować ją w zdrowiu, dać ukojenie i spokój, przywrócić piękno i radość.

W SPA Dwór Kombornia mieści się także jedyny w południowo-wschodniej Polsce autoryzowany Instytut Kosmetyczny BABOR. Jest to miejsce gdzie za sprawą fachowych kompetencji kosmetyczek oraz ekskluzywnych kosmetyków BABOR doświadczycie Państwo luksusowej pielęgnacji i harmonijnego odprężenia. BABOR od pół wieku utrzymuje pozycję lidera w dziedzinie ekskluzywnej kosmetyki i profesjonalnej pielęgnacji, nieustannie doskonaląc skuteczność w kierunku precyzyjnego rozwiązywania wszelkich problemów związanych z urodą i pięknem skóry. Produkty tej marki zawierają składniki pochodzenia roślinnego uszlachetniane we własnych laboratoriach firmy – aby skóra mogła cieszyć się urodą i blaskiem!

W dworskiej Oranżerii urządzono natomiast Strefę Wellness, w której mogą Państwo skorzystać z: basenu z 3 torami do pływania, basenu rekreacyjnego z atrakcjami powietrznymi, jacuzzi, brodzika z przeciwprądem, dwóch indywidualnie zaaranżowanych łaźni parowych, dwóch saun suchych, sauny infrared, groty solnej i siłowni. Zwolennicy aktywnych form wypoczynku, którym nie wystarczą ponad 2 km ścieżek spacerowych w zabytkowym parku, mogą skorzystać z zajęć Nordic Walking, Fitness, Gymstic oraz programów ćwiczeń na basenie.Latem czekają na nich rowery i opracowane programy wycieczek, a w sezonie zimowym lodowisko i narty biegowe oraz przygotowane dla nich trasy.

Położenie na skraju Bieszczad czyni z Dworu Kombornia Hotel&SPA**** doskonały punkt startowy wypraw, mających na celu poznanie spuścizny kulturowej oraz atrakcji turystycznych i przyrodniczych Podkarpacia.

Dwór Kombornia Hotel&SPA**** znajduje się w odległości 10 kilometrów od Krosna (obok drogi krajowej nr 9 Rzeszów – Barwinek), 49 km od Rzeszowa oraz 60 km od lotniska w Jasionce.