Piękny wschód Podlaskie

konik 

Wybierz coś, wskakuj w bryczkę i przyjeżdżaj!

Lipowy Most Golf Park Dodaj do trasy
(0 głosy)
Borki 29
16-030 Supraśl
Podlaskie
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.lipowymost.pl
Hotel

W sferze SPA&Wellness obiektu Golf Park Lipowy Most w ciszy i spokoju zostaje przywrócona równowaga ciała, ukojone zostają zmysły. 

Zabiegi kosmetyczne, masaże, kąpiele oraz indywidualnie dobrane programy odnowy biologicznej pozwolą w pełni zregenerować organizm, stworzyć naturalna harmonię. Do dyspozycji Gości jest basen, sauna (mokra, sucha) oraz gabinet kosmetyczny i salon masażu.

Oprócz wszelakich zabiegów leczniczo- odprężających w tym miejscu można liczyć na coś więcej. To wspaniałe rytuały, pozytywna energia i przede wszystkim filozofia, która czyni z ciała i zmysłów istną świątynie.

Kosmetyki – Thal’ion lider w produkcji kosmetyków morskich. Wyjątkowe produkty, wspaniała filozofia pielęgnacji zdrowia i urody, cechująca się globalnym podejściem „poznać by zrozumieć, zrozumieć by zdecydować”. Linia Organic przeznaczona do profesjonalnej pielęgnacji w salonie kosmetycznym oraz SPA. Aktywne wyciągi botaniczne, sprowadzone z najdalszych zakątków naszego globu odmienią oblicze każdego zabiegu, sprawiając, że stanie się niezapomnianym pielęgnacyjnym przeżyciem.