Piękny wschód Podlaskie

konik 

Wybierz coś, wskakuj w bryczkę i przyjeżdżaj!

Hotel Białowieski - Conference Wellness&SPA Dodaj do trasy
(0 głosy)
ul. Waszkiewicza 218 B
17−230 Białowieża
Podlaskie
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.hotel.bialowieza.pl
Hotel, Kompleks Wellness&SPA
Kompleks Wellness&SPA
Kompleks Wellness&SPA

Na malowniczym Podlasiu, w sercu Puszczy Białowieskiej oprócz obcowania z prastarą przyrodą można zregenerować swoje zdrowie i zadbać o urodę.

Nowy kompleks Wellness&SPA kusi bogatą ofertą usług odnowy biologicznej. Jest to miejsce, które w pełni odzwierciedla filozofię Sanus Per Aqua – zdrowie dzięki wodzie. Sercem ośrodka jest nowoczesny kompleks basenowy. Woda utrzymuje tu temperaturę 28°C. Wewnętrzne jacuzzi, masaż powietrzny, rwąca rzeka oraz wydzielony brodzik to tylko część oferty – do dyspozycji gości jest także rozbudowana strefa saun, łaźnia piwna i turecki hammam. Bar basenowy serwuje klasyczne drinki oraz koktajle owocowo-warzywne, wskazane dla celów odnowy biologicznej. Napoje są także podawane w zewnętrznym, całorocznym jacuzzi. Hotelowe gabinety oferują szeroki wachlarz zabiegów, od pielęgnacyjnych, po masaże. SPA w Hotelu Białowieski to spełnienie dla tych, których interesuje ciekawy wypoczynek w stylu Wellness. Otoczenie pierwotnej puszczy w Białowieskim Parku Narodowym zachęca do wycieczek rowerowych i treningów Nordic Walking. Kompleks basenowy stwarza doskonałe warunki do relaksu z przyjaciółmi i rodziną. Bogata oferta SPA zapewnia fachową, kompleksową pielęgnację. Również zdrowa, regionalna kuchnia pomoże odzyskać pełnię sił witalnych umysłu, duszy i ciała.

Kosmetyki – Ella Baché francuska marka należąca do Thalgo Group, która zrodziła się z kobiecych marzeń i potrzeb. Utożsamiana jest w wysoką jakością, nowatorskimi ideami, dobrą tolerancją przez skórę substancji zawartych w preparatach, ich skutecznym i dobroczynnym działaniem.