Piękny wschód Podlaskie

konik 

Wybierz coś, wskakuj w bryczkę i przyjeżdżaj!

SPA Bobrowa Dodaj do trasy
(0 głosy)
Bobrowa 23
16-060 Bobrowa
Podlaskie
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.spabobrowa.pl
Obiekt SPA

Wyjątkowe i kameralne SPA inspirowane skandynawską prostotą położone jest na skraju Puszczy Knyszyńskiej.

Cisza, spokój, otoczenie lasów, mała wieś, a jednocześnie 15km od Białegostoku i ok. 200km od Warszawy. Odnaleźć tu można spokój, ciszę, a bliskość z naturą sprawia, że zapomina się o codziennych problemach. Obcowanie z naturą w połączeniu ze zmysłowymi rytuałami Spa spowoduje, odzyskanie harmonii ciała i duszy. Spa wyróżnia indywidualne podejście do klienta, niespotykane rytuały na ciało i twarz, śródziemnomorska kuchnia. Naturalne zapachy, oleje, profesjonalne kosmetyki bardzo dobrej jakości, muzyka dostosowana do rodzajów zabiegów, to wszystko tworzy niepowtarzalny klimat.

Jeśli ktoś zatraci się w otaczającym pięknie, może pozostać na dłużej. To miejsce rozbudza wszystkie zmysły. Ilość miejsc noclegowych w SPA jest tak dostosowana, by każdy kto je odwiedzi mógł skorzystać z zabiegów. Jest 5 pokoi dwuosobowych, trzy gabinety w tym jeden podwójny, w którym jest możliwość wykonania dwóch rytuałów dwóm osobom jednocześnie.