Piękny wschód Podlaskie

konik 

Wybierz coś, wskakuj w bryczkę i przyjeżdżaj!

Dwór Czarneckiego - Wellness & SPA Dodaj do trasy
(1 Głosuj)
Kolonia Porosły 54A
16-070 Choroszcz
Podlaskie
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.dworczarneckiego.pl
Hotel, Centrum Wellness&SPA

Centrum Wellness&SPA Dworu Czarneckiego zostało stworzone z myślą o komforcie, aby w atmosferze ciszy i spokoju można odzyskać spkój ducha, równowagę i siły witalne.

Dwór Czarneckiego położony jest w otulinie Parku Narwiańskiego, przy szosie Warszawskiej, w odległości 1,5km od granic Białegostoku i zaledwie 8km od centrum miasta. Dogodna lokalizacja hotelu zapewnia szybki dostęp do najważniejszych instytucji, a jednocześnie umożliwia swobodny powrót i odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Ideą było stworzenie SPA przyjaznego i klimatycznego, wyposażonego w strefę relaksu, strefę zabiegową oraz klub fitness.

Strefa relaksu: wanna SPA, sauna sucha, łaźnia parowa, karaibska burza, podgrzewane leżaki, grota solna o właściwościach leczniczych oraz solarium Abacosun. Strefa zabiegowa: gabinet grecki, gabinet alpejski, gabinet hawajski, gabinet orientalny, gabinet relaksu, gabinet pielęgnacji dłoni i stóp oraz gabinet pielęgnacji twarzy. Gabinety zabiegowe wyposażone są m.in. w najwyższej klasy leżanki „Gharleni SPA” z funkcją podgrzewania i automatycznej regulacji pilotem, kapsułę SPA, fotel pedicure SPA DeLux oraz sprzęt do pielęgnacji twarzy uznanych marek. Klub fitness wyposażony jest w najwyższej klasy sprzęt siłowy oraz cardio renomowanych firmy TechnoGym oraz Olimp&Olymp. Dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania z treningu personalnego, który przygotowuje i prowadzi instruktor z międzynarodową licencją European Fitness Centre Association.

Kosmetyki – menu SPA stworzone zostało w oparciu o marki kosmetyczne, rytuały oraz masaże, niedostępne do tej pory na naszym rynku lokalnym. Część z nich jest posiadaniu na wyłączność w obrębie województwa podlaskiego. Rytuały i masaże Panpuri – autentyczna marka pochodząca z Tajlandii, dostępna tylko w kilku nielicznych SPA w Polsce oraz w najlepszych SPA na świecie. Rytuały Bogiń Greckich Xenymphus – lukratywna holenderska marka, której oficjalnie używa dwór holenderski i dwór duński. Dostępna również jedynie w kilku SPA w Polsce. Marka Du Urban SPA – nurt zabiegów „Well Being” w nowoczesnych ośrodkach SPA. Rytuały [comfort zone] – włoska ekskluzywna marka dostępna w trzech SPA w województwie.