Piękny wschód Warmińsko-mazurskie

konik 

Wybierz coś, wskakuj w bryczkę i przyjeżdżaj!

Obiektem Wodnego Centrum Rekreacyjno – Sportowego "Aquasfera" zarządza  Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie, którego misją jest zagospodarowanie czasu wolnego mieszkańcom Olsztyna i jego gościom oraz zapewnienia coraz bardziej urozmaiconych form relaksu, wypoczynku i możliwości rywalizacji sportowej w trakcie organizowanych imprez.

Wodne Centrum Rekreacyjno - Sportowe "Aquasfera" to nowoczesny kompleks wodnego wypoczynku oferujący sport, rekreację i odnowę biologiczną.

Więcej...
Hotel Marina Club
(0 głosy)

Miejsce, w którym skandynawski design spotyka się z pięknem natury. Jego wielkim atutem jest położenie na półwyspie jeziora Wulpińskiego. Ten obiekt to więcej niż baza noclegowa, centrum kongresowe czy Marina SPA i 5-gwiazdkowy standard. To idea hotelu bliżej natury, który czerpie ze skarbów warmińskiej ziemi, nie ingerując w jej ekosystem.

Więcej...
GrandHotel Tiffi
(0 głosy)

Pośród malowniczych krajobrazów i naturalnej przyrody Pojezierza Iławskiego powstał GrandHotel Tiffi.

Luksusowy charakter hotelu eksponuje łagodne i kojące otoczenie zieleni, promenady spacerowe i pięknie utrzymany brzeg Jezioraka, najdłuższego jeziora w Polsce.

Więcej...

Luksusowe i relaksujące wnętrza Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie to wprost idealne miejsce, by głęboko wypocząć i nabrać sił. Tutaj znikają stres i zmęczenie, a w zamian pojawiają się: relaks, odprężenie i szczęście. Troskliwa opieka, znakomity serwis i indywidualne traktowanie naszych Gości, uczynią Państwa pobyt udanym i pełnym niezapomnianych doznań.

Więcej...
Basen Na Fali w Dobrym Mieście
Basen Na Fali w Dobrym Mieście

Na terenie kompleksu znajduje się basen sportowy 25mx12,5m, basen rekreacyjny 12mx 6m z hydromasażem, bicze wodne, 50 metrów zjeżdżalni o długości 50m, jacuzzi. Ponadto znajduje się sauna fińska i parowa, solarium i masaże.

Więcej...
Rzeka Łyna
Rzeka Łyna
Rzeka Łyna
(2 głosy)

Rzeka Łyna płynąca przez sam środek Dobrego Miasta. To najdłuższa rzeka na Warmii i Mazurach, która przecina lasy płynąc krętym korytem wśród morenowych wzgórz.

Więcej...
part
part

Spacer wśród oswojonych jeleni pasących się na pięknie położonych pastwiskach nad jeziorem Kuc to jedyna okazja aby odwiedzić oswojone stadka danieli, muflonów oraz saren. A także możliwość obejrzenia jeleni sika, kóz, królików...

Więcej...
Jezioro Jeziorak
Jezioro Jeziorak
  woda
woda
Jezioro Jeziorak
(1 Głosuj)

Malowniczo położone jeziora i rzeki Pojezierza Iławskiego tworzą wraz z Jeziorem Jeziorak, najdłuższym jeziorem śródlądowym w Polsce, szeroki system żeglugi śródlądowej, łączącej okoliczne akweny wodne. Jezioro Jeziorak umożliwia dopłynięcie z Iławy aż do Bałtyku, co każdego roku wykorzystują wytrawni żeglarze i kajakarze, planując swoje wodne podboje.

Więcej...
Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie - POT
Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie - POT

Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie znajduje się w Puszczy Piskiej, na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego, przy trasie pomiędzy miejscowościami Ruciane-Nida i Mikołajki. Park ten został założony przez Dr. Andrzeja Krzywińskiego i obejmuje powierzchnię około 100ha.

Więcej...

Popielno znajduje się na Półwyspie Popielniańskim, który otaczają cztery jeziora Bełdany, Mikołajskie, Śniardwy i Warnołty. Lokalizacja miejscowości i topografia półwyspu zadecydowały o utworzeniu w nim placówki naukowej PAN, która obecnie nosi nazwę Stacji Badawczej Rolnictwa Ekologicznego i Hodowli Zachowawczej Zwierząt PAN

Więcej...

Strona 1 z 4