Lubelskie Miejskie

Piwnica pod Fortuną jest atrakcją turystyczną, jakiej dotąd nie było w Lublinie. W podziemiach zabytkowej kamienicy Lubomelskich powstała multimedialna wystawa, która nowoczesnymi środkami przenosi w przeszłość – w czasy rozkwitu miasta.

Więcej...

Interdyscyplinarny festiwal prezentujący różnorodne formy wypowiedzi artystycznej.

Więcej...

Odbywające się od 10 lat Zamojskie Spotkania z Fantastyką są już dziesiatą edycją konwentu fantastycznego organizowanego przez Zamojski Klub Fantastyki „Czerwony Smok”.

Więcej...

Jarmark Jagielloński jest to wydarzenie artystyczno-kupieckie, które w swojej formule łączy prezentację wyrobów rękodzielniczych i rzemieślniczych twórców tradycyjnych m.in. z Polski, Ukrainy i Białorusi oraz bogaty program wydarzeń kulturalnych.

Więcej...

Jest to jeden z najważniejszych festiwali połączonych z konkursem dla młodych wokalistów jazzowych z Polski i zagranicy.

Więcej...

Dawny pałac Sobieskich to przepiękne barokowe założenie o zawiłej historii i architekturze, która ma też coś ... z młyna wiatracznego.

Więcej...
Zespół Pałaców Biskupich
Zespół Pałaców Biskupich

Zespół pałaców biskupich to nietypowe założenie o różnej metryce historycznej, dość zagmatwanej historii lecz zaskakująco dobrze powiązanej architekturze.

Więcej...
Pałac Czartoryskich
Pałac Czartoryskich

Pałac Czartoryskich niegdyś ogromna barokowa rezydencja magnacka, obecnie urokliwy nieduży pałacyk intrygujący swą historyzującą bryłą.

Więcej...

Galeria "Po schodach" jest ważnym w śródmieściu ośrodkiem kulturotwórczym, gdzie organizuje się spotkania, dyskusje i promocje.

Więcej...
Muzeum Histori Miasta Lublina
Muzeum Histori Miasta Lublina

Muzeum relacjonuje i rekonstuuje dzieje miasta od czasów najdawniejszych po wydarzenia współczesne.

Więcej...

Strona 1 z 2

Najnowsze zdjęcia