Lubelskie Rozrywka

Fantasy Park Dodaj do trasy
(1 Głosuj)
Lipowa
Lublin
Lubelszczyzna
www.lublinplaza.com.pl
Kluby, puby, dyskoteki, Centra handlowo-rozrywkowe
Fantasy Park
Fantasy Park
Totalna rozrywka Fantasy Park Lublin jest siódmym sieciowym centrum w Polsce. Powierzchnia ponad 2 tysięcy metrów kwadratowych pozwala na zapewnienie rozrywki na poziomie jakiego Lublin jeszcze nie zna.

Fantasy Park Lublin jest siódmym sieciowym centrum w Polsce. Powierzchnia ponad 2 tysięcy metrów kwadratowych pozwala na zapewnienie rozrywki na poziomie jakiego Lublin jeszcze nie zna.
Do dyspozycji są m.in. 10 torów do gry w kręgle, 8 stołów bilardowych, kilkadziesiąt atrakcyjnych gier video, które zaliczają się do czołówki światowych hitów. Poza tym, dzieci będą mogły puścić wodze fantazji na największym placu zabaw w Polsce, gdzie będą miały zapewnioną fachową opiekę. Rodzice mogą zorganizować dzieciom fantastyczne urodziny w FP. Dla dorosłych Fantasy Park proponuje bar z szerokim wyborem napojów alkoholowych i bezalkoholowych oraz dyskotekę z nowoczesnym nagłośnieniem i oświetleniem. Każdy klient będzie mógł również skorzystać z darmowego dostępu do Internetu na terenie lokalu (hot spot).
W każdy czwartek, piątek i sobotę Fantasy Park zaprasza na dyskoteki, które uatrakcyjnią znakomici DJ’e mający do dyspozycji profesjonalny sprzęt. Na specjalną ofertę mogą liczyć nie tylko studenci, ale również firmy, ponieważ lokal specjalizuje się w organizacji różnego rodzaju spotkań, imprez i turniejów firmowych.

Najnowsze zdjęcia