Lubelskie Zdrowie i uroda

Wellness & SPA " W Krainie Alicji" magiczne miejsce, w którym odnajdziesz świat ciszy, wytchnienia i snu. Każdego z Gości, który przekroczy nasze progi czeka niezapomniany pobyt w krainie marzeń.

Więcej...

Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy SP ZOZ w Nałęczowie położony jest w strefie A uzdrowiska Nałęczów, w centrum miasta, ale jednocześnie w enklawie ciszy i spokoju, w bezpośrednim sąsiedztwie parku zdrojowego oraz dziewiczej doliny rzeki Bystrej i zalesionych wzgórz, co daje gwarancję spokojnego wypoczynku.

Więcej...

Centrum Rehabilitacyjne mieści się w miejscowości Łykoszyn, Gminie Telatyn w powiecie Tomaszowskim jest ono nowo powstałym ośrodkiem rehabilitacyjno - turystycznem

Więcej...
Nałęczów
Nałęczów

Historycznie Nałęczów to jedna z najbardziej znanych miejscowości uzdrowiskowych. O jej popularności zdecydowały dogodne warunki klimatyczne oraz odkryte, pod koniec XVIII wieku, na terenie nałęczowskiego parku, źródła wód mineralnych, których walory lecznicze szybko zostały potwierdzone badaniami.

Więcej...

Dwór Nałęczowski Vitaligs SPA mieści się w Nałęczowie - jednym z najstarszych polskich uzdrowisk, w rejonie o wybitnych walorach wypoczynkowych i leczniczych.

Więcej...
Ośrodek odnowy biologicznej Feniks
Ośrodek odnowy biologicznej Feniks

Ośrodek położony w malowniczym Nałęczowie, dysponujący trzema obiektami oraz największą bazą noclegową w Polsce.

Więcej...

Najnowsze zdjęcia