Lubelskie Oferty Wypoczynku

Zobacz jak pięknie lato spotyka się z jesienią na Roztoczu. Ośrodek Wypoczynkowy Jacnia zaprasza na cudowny wypoczynek w bliskości z naturą. Nabierz sił na kolejne dni.

Więcej...
Zasmakuj natury
(1 Głosuj)

Dwór Droblin jest idealnym miejscem dla wszystkich, którym bliska jest filozofia wypoczynku w zgodzie z naturą.

Więcej...

Zamość - "Perła Renesansu", "Padwa Północy", "Miasto Arkad Odrodzenia" - unikatowy przykład XVI-wiecznej myśli urbanistycznej rodem z Włoch, gdzie na każdym kroku spotykamy ślady wspaniałej przeszłości, bowiem zabudowa miasta zachowała się niemal w niezmienionej formie, a wpisanie miasta na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO usytuowało go w gronie najcenniejszych. Najpiękniejszy w tej części Europy Rynek Wielki, kamienice kupców ormiańskich, liczne świątynie i pozostałości fortyfikacji zachwycają od lat. Jeden z 7 cudów Polski wg czytelników Rzeczpospolitej. Zamość - Miasto Idealne dla miłośników wspaniałej architektury, pasjonatów historii Hetmańskiego Grodu, a w jego sercu - Hotel "Renesans", który pozwoli Państwu nacieszyć oczy wspaniałym widokiem zabytków i odpocząć w komfortowych warunkach.

Więcej...

Niezwykła nocna wycieczka po Kazimierzu Dolnym!

Co w programie:Spacer po Rynku, Małym Rynku, przejazd eko-busikami do wąwozu i na cmentarz żydowski, spacer po wąwozie z pochodniami. Kieliszek kazimierskiej nalewki dla kurażu.

Więcej...

Krasnobród - miejscowość uzrowiskowa na Roztoczu, posiada korzystne walory klimatyczne, które stanowią o dużej atrakcyjności tego miejsca. Krasnobród przylega do Roztoczańskiego Parku Narodowego. Czyste, ekologiczne powietrze i piękne krajobrazy wpływają na lepsze samopoczucie kuracjuszy i przyspieszają procesy zdrowienia. W Krasnobrodzie funkcjonuje sanatorium rehabilitacyjne dla dzieci, gdzie leczone są choroby górnych dróg oddechowych oraz schorzenia narządów ruchu.

Więcej...

Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny, zbudowany w oparciu o oryginalną, baśniową historię.

 

mag4

 

Więcej...
Kajaki na rzece Bukowa
(0 głosy)

Zapraszamy na spływy kajakowe najpiękniejszą rzeką pogranicza Lubelszczyzny i Podkarpacia.

Czysta woda o niewielkiej głębokości,z atrakcyjnymi przesmykami, zakrętami, urozmaicone niezbyt uciążliwymi zwałkami. „Klimatyzowana” trasa.Urokliwa dolina rzeki o piaszczystym dnie, z pstrągiem, lipieniem, bobrami, wydrami.

Więcej...

Strona 1 z 2

Najnowsze zdjęcia