Lubelskie Oferty Wypoczynku

Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny, zbudowany w oparciu o oryginalną, baśniową historię.

 

mag4

 

 

W podróż z Mordolem!

 

 

W pobliżu Kazimierza Dolnego nad Wisłą, w Janowcu, wśród łąk, lasów i wąwozów, powstał rodzinny park tematyczny– Magiczne Ogrody. To pierwszy w Polsce park tematyczny zbudowany w oparciu o oryginalną, baśniową historię! Wraz z całą rodziną przeniesiesz się tutaj do nie-zwykłego, czarodziejskiego świata. Zamieszkują go niezwykłe stworzenia, jakich nie spotkasz w żadnym innym miejscu na Ziemi. Zapraszamy w podróż po Magicznych Ogrodach!

 

mag1

 

Przekraczając bramę Magicznych Ogrodów traficie do świata zamieszkałego przez tajemnicze istoty. Wśród drzew, tysięcy kwitnących kwiatów i kolorowych traw powstało jedenaście magicznych krain, w których schronienie znalazły olbrzymie gąsienice, smoki, Bulwiaki, mówiące Drzew-ce, wróżki Smużki, magiczne ptaki, psotliwe Mordole i waleczne Krasnoludy.

Dzieci mogą tu bez skrępowania bawić się z baśniowymi postaciami - animatorami, którzy zawsze pozostają do dyspozycji gości, znają masę ciekawych zabaw i historię Magicznych Ogrodów. Atrakcją dla najmłodszych z pewnością okaże się przejażdżka kolejką przez Kwiatową Dolinę i zabawa z kudłatym Mordolem, starszym spodoba się wizyta w Krasnoludzkim Grodzie, gdzie pod okiem Krasnoludów można nauczyć się fechtunku albo spotkanie z Wróżkami Smużkami, które potrafią wyczarować prawdziwą tęczę, a na gości powyżej szóstego roku życia czeka mrożąca krew w żyłach wyprawa do Mroczyska.

 

mag2

 

W ogrodzie znajdziecie również oryginalne place zabaw, dostosowane do zróżnicowanego wie-ku i możliwości dzieci. Park zaplanowano z podziałem na strefy sensoryczne aktywujące wszystkie zmysły. Ideą, która przyświecała twórcom parku było stymulowanie dziecięcej ciekawości świata i pobudzanie kreatywności. Jest to jednak przede wszystkim idealne miejsce zabaw na świeżym powietrzu. Dzieci mogą swobodnie poruszać się po terenie Magicznych Ogrodów, wylegiwać na trawie, wejść do wody albo zbudować zamek z piasku na plaży. Aleje spacerowe Magicznych Ogrodów przecinają tereny obsadzone setkami gatunków kwiatów, krzewów i drzew. Miłośników kwiatów zachwyci wielość odmian róż Kordesa, piwonii czy lilaków. Szczegółowe informacje i ciekawostki na temat roślin znajdujących się w parku można odczytać z umieszczonych przy nich tabliczek. Ogród został zaprojektowany tak, by o każdej porze roku zaskakiwać mnogością barw. Warto tu powracać, aby obserwować zmienność natury.

Dzieci mogą też bawić się z baśniowymi postaciami - animatorami, którzy zawsze pozostają do dyspozycji gości, znają masę ciekawych zabaw i historię Magicznych Ogrodów. Park tematyczny to świetne miejsce dla rodzin. Piękne otoczenie i ogrom atrakcji pozwalają na cały dzień oderwać się od codzienności. Atmosfera panująca w Magicznych Ogrodach zadziwi i zaskoczy nie tylko małych odkrywców, ale również ich opiekunów.

 

 

Trzcianki 92

 

24-123 Janowiec

 

Tel. 503 983 135

 

www.magiczneogrody.com

 

https://pl-pl.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec

 

Najnowsze zdjęcia