świętokrzyskie Oferty Wypoczynku

Hotel Gromada *** w Busku-Zdroju & Sekrety Buska serdecznie zapraszają wszystkie Panie na niezapomniane popołudnie w dniu 9 marca - Dzień Kobiet. Do wygrania ciekawe nagrody !

Więcej...

Baseny Mineralne w Solcu Zdroju to jedyny w Polsce kompleks basenów z leczniczą wodą siarczkową. Nazwa kompleksu pochodzi od wysokozmineralizowanej, leczniczej wody siarczkowej ze źródła „Malina”, która wykorzystana jest w basenie leczniczym.

Więcej...

Nocą każde miasto wygląda inaczej, odkrywa swoje tajemnice.....
Aby je poznać zapraszamy na nocne zwiedzanie Sandomierza.....

Więcej...

Dom Wczasów Dziecięcych „Gołoborze” w Rudkach zapewnia różnorodne formy edukacji i wypoczynku oraz opiekę wykwalifikowanej kadry.  Dzieci i młodzież biorą udział w 5-dniowym pobycie opartym o dwa programy: „Góry Historii” oraz „Aktywnie w Górach Świętokrzyskich”.

Więcej...

Atrakcje turystyczne Gór Świętokrzyskich, świeże powietrze oraz relaks w jednym z najlepszych, kameralnych hoteli SPA w Polsce. Ferie w Górach Świętokrzyskich to kilka atrakcyjnych stoków w sam raz na rodzinne zjazdy. Zachęca brak kolejek i ich lokalizacja w promieniu kilku - kilkunastu kilometrów od hotelu. Wiele godzin dojazdu spędzonych na zatłoczonej zakopiance możecie zamienić na relaks w ciepłym, solankowym basenie, masaże czy romantyczną kolację.

Więcej...

To właśnie dla Was piętnaście lat temu u stóp Gór Świętokrzyskich powstał Hotel Europa - doskonałe miejsce na chwilę relaksu i odpoczynku. Zapraszamy do wspólnego świętowania urodzin tego niezwykłego miejsca!

Więcej...

BAJECZNE FERIE NA ŚWIĘTOKRZYSKIEJ POLANIE
PAKIET 5 DNI
(4 noclegi – od poniedziałku do piątku)
PAKIET 7 DNI
(6 noclegów – od soboty do piątku)

Więcej...

Najnowsze zdjęcia