Warmińsko-mazurskie Aktywnie

Cały szlak, który łączy pięć województw Polski Wschodniej, liczy 2 tys. km długości.

Więcej...

Jest to trasa długa (105 km), zróżnicowana pod względem trudności, prowadząca na przemian po trudno przejezdnych ścieżkami blisko brzegów jeziora, a następnie po wygodnych drogach asfaltowych.

Więcej...
Warmia i Mazury
(0 głosy)

To nieskazitelna natura – jeziora, lasy, krajobrazy – a także bogata historia.

Więcej...
Skoki bungee
(0 głosy)

Organizatorzy imprez plenerowych, szkoleń firmowych i pikników poszukują atrakcji, które dostarczają szczególnych emocji.

Więcej...
Nurkowanie na Mazurach
(0 głosy)

Miłośników sportów wodnych zapewne zaskoczy wiadomość, że nurkować można też na Mazurach.

Więcej...
Narty na Mazurach
(0 głosy)

Mazury kojarzą nam się z regionem, gdzie latem można pożeglować, poleżeć na słonecznej i piaszczystej plaży i poleniuchować.

Więcej...

Folwark Łękuk, Ośrodek Aktywnej Działalności, leży na Dzikich Mazurach – niedaleko Giżycka, w otulinie Puszczy Boreckiej, z dala od tłumów.

Więcej...

Jesteś wodniakiem i chcesz rozkoszować się urokliwymi krajobrazami? Kraina Wielkich Jezior Mazurskich zaprasza.

Więcej...

Zapraszamy do skorzystania z niezwykle urokliwych tras do narciarstwa biegowego na 250 ha posiadłości Pałacu i Folwarku Galiny.

Więcej...
Stadnina Koni Galiny
(0 głosy)

Stadnina Koni Galiny powstała w 1998 roku. W tym celu zaadaptowano część zabytkowej folwarcznej zabudowy. Na początku stado podstawowe składało się z 12 klaczy matek zakupionych w SK Nowielice i jednego ogiera. Ta liczba koni pozwoliła na rozpoczęcie hodowli.

Obecnie w stadninie znajduje się ponad 80 koni w różnych grupach wiekowych, które należą do ras:
- trakeńska
- holsztyńska
- westwalska

W naszej stadninie mamy zarówno konie odpowiednie dla początkujących jak i dla zaawansowanych jeźdźców. Można, pod okiem instruktora, doskonalić swe umiejętności na placu maneżowym, lub w krytej ujeżdżalni w mniej pogodne dni lub zimą. Na tych, którzy pierwsze kroki w jeździectwie mają już za sobą, czekają nasze przepiękne rozległe tereny, gdzie przejażdżki konne dostarczają  wspaniałych emocji i upajających widoków.

 

Więcej...

Strona 1 z 6

Najnowsze zdjęcia