Warmińsko-mazurskie Rozrywka

Konsulat Mikołaja Dodaj do trasy
(0 głosy)
11-40 Kętrzyn
ul. Dworcowa 3a
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.konsulatmikolaja.pl
Muzeum

Konsulat Mikołaja to podróż do magicznej krainyŚwiętego Mikołaja i szklanych ozdób choinkowych.

Tylko tutaj zobaczysz jak krok po kroku powstają słynne na całym Świecie przepięknie malowane i dekorowane bombki, które zdobią choinki w USA, Kanadzie, Danii, Szwecji, Norwegii, Niemczech, Rosji i wielu innych krajach oraz poznasz proces produkcyjny Twojej ulubionej bombki z czasów dzieciństwa.

Odkryjesz jak nasi artyści wykonują także wyjątkowe ozdoby wielkanocne - czy wiesz jak wyglądają słynne Jaja Fabergé?!

W Konsulacie tradycja łączy się ze sztuką, precyzja z fantazją i najnowszymi trendami zdobienia a wszystko to w wyjątkowo uroczych wnętrzach, gdzie ciepła rodzinna atmosfera, piękne zdobione choiny i mieniące się ozdoby nadają wyjątkowy czar i blask temu miejscu…

Kto już raz odwiedzi Konsulat Mikołaja na pewno tu wróci a na początku ciężko będzie mu wyjść bo tu jest tyle do zobaczenia i zrobienia….

Jedynie w Konsulacie św. Mikołaja w Kętrzynie samodzielnie, pod okiem fachowców przygotujesz piękną bombkę z dowolnym motywem czy napisem i zabierzesz ją ze sobą na pamiątkę do domu.

Będziesz mógł również napisać i wysłać List prosto do Świętego Mikołaja i… Mikołaj na nie odpowiada, przeprasza za lekkie opóźnienie, bo zdarza się, że odpowie dopiero w kwietniu, ale odpowiada listem – prosto z Laponii.

Więc nie ma się co zastanawiać tylko przejść na stronę www.konsulatmikolaja.pl
I zarezerwować dogodny dla was termin.

Najnowsze zdjęcia