Warmińsko-mazurskie Rozrywka

Park Miniatur Warmii i Mazur Dodaj do trasy
(1 Głosuj)
Gierłoż
Biebrza
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.miniatury.com.pl
Parki rozrywki

Park Miniatur Warmii i Mazur to niepowtarzalne miejsce, w którym zwiedzający mają okazję spotkać zgromadzone na obszarze 30.000 m kw. perełki województwa warmińsko-mazurskiego (odwzorowane w skali 1:25). Można tu oglądać między innymi: pałac z Drogoszy i Sztynortu, śluzy na Kanale Mazurskim, zamki z Reszla, Lidzbarka Warmińskiego i Nidzicy, Twierdzę Boyen.................

Park Miniatur Warmii i Mazur to niepowtarzalne miejsce, w którym zwiedzający mają okazję spotkać zgromadzone na obszarze 30.000 m kw. perełki województwa warmińsko-mazurskiego (odwzorowane w skali 1:25). Można tu oglądać między innymi: pałac z Drogoszy i Sztynortu, śluzy na Kanale Mazurskim, zamki z Reszla, Lidzbarka Warmińskiego i Nidzicy, Twierdzę Boyen, bazylikę ze Świętej Lipki, olsztyńską Wysoką Bramę, Wieżę Bismarcka z Mrągowa, jak również wiadukty kolejowe ze Stańczyków, chatę mazurską czy wiatrak z Bęsi. Na terenie parku znajdują się także pozostałości oranżerii i ogrodu warzywnego Kwatery Głównej Adolfa Hitlera. Przygotowana została ekspozycja, przedstawiająca czasy II wojny światowej na Mazurach, militaria niemieckie z lat 1939-45 oraz makieta Wilczego Szańca. Działa także kino polowe. Dla najmłodszych przygotowano duży plac zabaw z kolejką elektryczną, dmuchanymi zjeżdżalniami, bungee, huśtawkami i karuzelą. Przy parku działa Cafe Park serwująca przekąski, dania obiadowe, słodycze i napoje.

Najnowsze zdjęcia