Warmińsko-mazurskie Zdrowie i uroda

Obiektem Wodnego Centrum Rekreacyjno – Sportowego "Aquasfera" zarządza  Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie, którego misją jest zagospodarowanie czasu wolnego mieszkańcom Olsztyna i jego gościom oraz zapewnienia coraz bardziej urozmaiconych form relaksu, wypoczynku i możliwości rywalizacji sportowej w trakcie organizowanych imprez.

Wodne Centrum Rekreacyjno - Sportowe "Aquasfera" to nowoczesny kompleks wodnego wypoczynku oferujący sport, rekreację i odnowę biologiczną.

Więcej...
Hotel Marina Club
(0 głosy)

Miejsce, w którym skandynawski design spotyka się z pięknem natury. Jego wielkim atutem jest położenie na półwyspie jeziora Wulpińskiego. Ten obiekt to więcej niż baza noclegowa, centrum kongresowe czy Marina SPA i 5-gwiazdkowy standard. To idea hotelu bliżej natury, który czerpie ze skarbów warmińskiej ziemi, nie ingerując w jej ekosystem.

Więcej...
GrandHotel Tiffi
(0 głosy)

Pośród malowniczych krajobrazów i naturalnej przyrody Pojezierza Iławskiego powstał GrandHotel Tiffi.

Luksusowy charakter hotelu eksponuje łagodne i kojące otoczenie zieleni, promenady spacerowe i pięknie utrzymany brzeg Jezioraka, najdłuższego jeziora w Polsce.

Więcej...

Luksusowe i relaksujące wnętrza Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie to wprost idealne miejsce, by głęboko wypocząć i nabrać sił. Tutaj znikają stres i zmęczenie, a w zamian pojawiają się: relaks, odprężenie i szczęście. Troskliwa opieka, znakomity serwis i indywidualne traktowanie naszych Gości, uczynią Państwa pobyt udanym i pełnym niezapomnianych doznań.

Więcej...
Basen Na Fali w Dobrym Mieście
Basen Na Fali w Dobrym Mieście

Na terenie kompleksu znajduje się basen sportowy 25mx12,5m, basen rekreacyjny 12mx 6m z hydromasażem, bicze wodne, 50 metrów zjeżdżalni o długości 50m, jacuzzi. Ponadto znajduje się sauna fińska i parowa, solarium i masaże.

Więcej...
Aquapark Ostróda
Aquapark Ostróda
Aquapark w Ostródzie
(0 głosy)

Aquapark Ostróda – Jest największym tego typu obiektem wybudowany na Pojezierzu Iławskim. W skład obiektu wchodzi basen pływacki o wymiarach 25 m na 12,5 m. Głębokość wody wynosi od 1,2m do 1,8m, a temperatura jest utrzymywana na poziomie 27oC.

Więcej...
Hotel Platinum
Hotel Platinum
  Hotel Platinum
Hotel Platinum
  Hotel Platinum
Hotel Platinum
  Hotel Platinum
Hotel Platinum
  Hotel Platinum
Hotel Platinum

Nowoczesny, komfortowy Hotel Platinum**** Ostróda na Mazurach. 50 dwuosobowych pokoi oraz 6 apartamentów. Atrakcyjnie zaaranżowane wnętrza oddające nowoczesny charakter hotelu. Restauracja, która obsłuży 150 gości. 3 sale konferencyjne wyposażone w systemy multimedialne i nagłośnienie. Na miejscu Platinum SPA połączone przejściem podziemnym z Aquapark Ostróda - jacuzzi, rwąca rzeka, basen dla dzieci, kryty basen pływacki, sauny i grota lodowa. W pobliżu hotelu znajduje się galeria handlowa, nowoczesna kręgielnia, fitness club i wyciąg dla narciarzy wodnych.

Więcej...
AnderSPA
(0 głosy)

Jeżeli standartowy pobyt to za mało?! Proponujemy skorzystać ze specjalnie przygotowanego programu pobytu wczasów na Mazurach, skomponowanego z noclegów, wyżywienia w diecie SPA oraz przede wszystkim zabiegów SPA, w mazurskim Hotelu ANDERS w Starych Jabłonkach.

Więcej...

Najnowsze zdjęcia