Warmińsko-mazurskie Zdrowie i uroda

AnderSPA Dodaj do trasy
(0 głosy)
Spacerowa 2
14-133 Stare Jabłonki
Warmia i Mazury
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.hotelanders.pl
SPA

Jeżeli standartowy pobyt to za mało?! Proponujemy skorzystać ze specjalnie przygotowanego programu pobytu wczasów na Mazurach, skomponowanego z noclegów, wyżywienia w diecie SPA oraz przede wszystkim zabiegów SPA, w mazurskim Hotelu ANDERS w Starych Jabłonkach.

Pobyt rozpoczyna się kolacją, a kończy śniadaniem. W cenę pakietu wliczono: - 7 noclegów - 7 śniadań, 6 obiadów, 7 kolacji w niskokalorycznej diecie - korzystanie z basenu z hydromasażami oraz Świata Mazurskich Saun (parowa, sucha, na podczerwień) W pierwszym wariancie cenowym 1 osoba korzysta z pełnego programu usług. W drugim wariancie cenowym 2 osoby korzystają z pełnego programu usług. W trzecim wariancie cenowym przyjęto opcję pobytu w pokoju 2 osobowym (1 +1 os. towarzysząca) . Oznacza to, że jedna osoba korzysta z całości programu, natomiast druga, jako osoba towarzysząca (bez zabiegów i diety), ma prawo tylko do 7 noclegów ze śniadaniem i 7 obiadokolacji. Program: * Zabieg podstawowy na twarz * Zabieg relaksujący na oczy z płatkami z Ginko Biloba * Zabieg na twarz O2ptimal Elasto Firm (ujędrniający) lub Oxy-vital (witalizujący) * Odżywczy peeling ciała połączony z masażem wibracyjnym Cellutec * Kąpiel z dodatkiem soli Anti-Stress * Zabieg na ciało – Czarna Perła połączony z masażem wibracyjnym Cellutec * Masaż całego ciała * Manicure Delux * Pedicure Delux * Wybrane zajęcia ruchowe (gimnastyka w basenie, aerobik lub inne zajęcia na sali, Nordic Walking) x 4 *10 % zniżki na pozostałe zabiegi Spa nieobjęte pakietem pobytowym. * możliwość kupna pobytu dla dziecka na miejscu w hotelu. Wiek dziecka to 3 - 12 lat. Dzieci do lat 3 bezpłatnie. * Opłata klimatyczna wynosi 1,72/doba od każdej osoby. * Doba hotelowa: 16.00 - 12.00

Najnowsze zdjęcia